NEOSKOLA

D vitamini bizi Koronavirüs’ten korur mu?

Sonbahar kapıda! Okulların ve ofislerin açılmasıyla toplu taşımayı daha fazla kullanmaya, havaların soğumasıyla kapalı mekanlarda daha çok zaman geçirmeye başlayacağız.

Kendimizi küresel pandemiden korumak için alacağımız yeni tedbirler neler? D vitamini ile COVID-19’un bağlantısı var mı? Peki, virüse karşı sentetik antikor ne zaman üretilir?

Koronavirüsten korunmak için bilmemiz gerekenleri Dr. Can Gürbüz anlatıyor.Kanser Büyük Oranda Önlenebilir Bir Hastalıktır!
Dr. Can Gürbüz Yaşam Tarzı, Beslenme ve Kanser eğitiminde, günlük hayattaki kanseri tetikleyen alışkanlıkları, kanser karşıtı beslenmeyi ve vitaminlerin kansere etkisini güncel araştırmalardan derlediği bilgilerle derinlemesine anlatıyor.


1954 yılında Şuhut’da doğdu. 1973 yılında Eskişehir Maarif Koleji’nden mezun olup, 1974 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi ve 1980 yılında mezun oldu. 1980-1984 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda görev yaptı. 1984–1986 yıllarında Tirebolu Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’nde çalıştı. 1987-1989 yıllarında Fransız Pasteur Hastanesi El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Merkezi’nde çalıştı. 1989–1990 yıllarında El Cerrahisi ve Rehabilitasyon konusunda Indiana El Cerrahisi Merkezi’nde visiting fellow olarak çalıştı. 1991’den beri İstanbul El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Merkezi’nde kurucu üyesi olarak görev yapmaktadır. 1998 yılında meme kanseri cerrahisi ile ilgilenmeye başladı. 2000 yılında İrlanda Dublin’de St Vincent Hastanesi meme cerrahisi bölümünde 6 ay visiting fellow olarak çalıştı. Ayrıca 1998 yılında kurucu üyeliğini yaptığı Türk Meme Vakfı‘nın başkanlığını da halen sürdürmektedir.

Online Üyelik Sözleşmesi|KVKK Gizlilik Sözleşmesi| Mesafeli Satış Sözleşmesi

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Neo Skola Eğitim ve Danışmalık A.Ş.

İlk eğitimine özel %20 burs!

(Yalnızca tek bir eğitim için geçerlidir)