Website Logo

Eğitimler

Blog

Business

Culture
background
neoskola

Köpek Eğitimi: Dostunuzla Anlaşma Kılavuzu

Bu eğitimle köpek sahiplenmenin püf noktalarını, ırkların özelliklerini inceleyecek en iyi dostunuz köpeğinizle anlaşmak için ihtiyacınız olan anahtar bilgileri keşfedeceksiniz.

neoskola play
image

4 DERS, 21 BÖLÜM

Köpeğinizi anlamak ve onun en iyi dostu olmak için tüm bilmeniz gerekenler bu eğitimde!

image

EĞİTMENLE CANLI SORU-CEVAP

Canlı soru-cevap oturumlarına katılarak, Köpek Davranış ve Eğitim Uzmanı Tarkan Özvardar’a köpek bakımı ve eğitimine dair merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

₺119.90 / Taksit ile

Tüm Eğitimleri Dilediğin Yerde Dilediğin Zaman İzle!

Yapmanız gereken köpeğinizin lideri olmak değil, onun insanlar için kurgulanan algılamakta güçlük çekeceği bu dünyada yol göstericisi olmak.

İlk kez köpek sahiplenecekler için hangi ırklar daha uygundur? Yavru köpeklere nasıl tuvalet alışkanlığı kazandırılır? Köpekler hangi sıklıkla yıkanmalı ve beslenmelidir? Köpekler için ideal yaşam alanı nasıl olmalıdır? Yavru köpekler insan hayatına daha kolay mı uyum sağlar? Köpek Davranış ve Eğitim Uzmanı Tarkan Özvardar, Köpek Eğitimi: Dostunuzla Anlaşma Kılavuzu’nda tüm bu soruların cevaplarını ve köpek bakımının püf noktalarını paylaşıyor!

neoskola

Tarkan Özvardar

Veteriner Hekim & Köpek Davranış ve Eğitim Uzman

bg

EĞİTMEN İMZALI SERTİFİKA

Eğitimi bitirince, üzerinde eğitmen imzasının bulunduğu sertifikaya sahip olursunuz

bg

EKSTRA İÇERİKLER

Eğitim sonunda, eğitmenin sizin için derlediği ekstra içeriklere erişirsiniz

bg

SINIRSIZ ERİŞİM

İzleme sınırı olmaksızın dilediğiniz zaman, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz

EĞİTİM HAKKINDA

Evde köpek eğitimi nasıl verilir? Yavru köpeklere tuvalet eğitimi nasıl verilir? İlk kez köpek sahiplenecekler için hangi ırklar daha uygundur? Yavru köpeklere nasıl tuvalet alışkanlığı kazandırılır? Köpekler hangi sıklıkla yıkanmalı ve beslenmelidir? Yavru köpekler insan hayatına daha kolay mı uyum sağlar? Köpek Davranış ve Eğitim Uzmanı Tarkan Özvardar, Köpek Eğitimi: Dostunuzla Anlaşma Kılavuzu eğitimde köpek eğitimi hakkında en merak edilen soruları cevaplıyor. Bu eğitimde birçok başlıkta köpek eğitiminin temellerini keşfedeceksiniz.


Köpek Eğitimi

Veteriner hekim ve köpek davranış uzmanı Tarkan Özvardar tarafından hazırlanan “Köpek Eğitimi: Dostunuzla Anlaşma Kılavuzu” Neo Skola’da sizleri bekliyor! Köpek bakımının püf noktaları, örnek kurgular ve dahası bu eğitimde. Köpek tuvalet eğitimi ve yavru köpek bakımı gibi konularda bilgi sahibi edinmek en yakın dostunuzla iletişiminizi güçlendirecek. Evde köpek eğitimi nasıl verilir, köpek sahiplenmeden önce bilinmesi gereken şeyler nelerdir, farklı ırklar nasıl özelliklere sahip gibi soruların cevaplarını bu eğitimle keşfedin!


Köpek Eğitim Kursu

Neo Skola’daki köpek eğitimi kursu köpek sahiplenmeden önce bilinmesi gerekenlerden ırkların özelliklerine birçok önemli bilgiyi kullanıcılarına sunuyor. Nereden köpek sahiplenilmeli? Evde köpek eğitimi nasıl verilir? Yavru köpeklerde tuvalet eğitimi, örnek kurgular, aynı evde kedi ve köpek beslemek gibi her köpek dostunun bilmek isteyebileceği konular hakkında sorularınızı cevaplandırın. Köpek eğitimi hakkında doğru bilinen yanlışları ve sıkça sorulan soruları keşfedin, örnek kurguları inceleyip dostunuzla iletişiminizi güçlendirin.


Köpek Kaç Günde Eğitilir?

Köpek sahiplenirken en çok dikkat edilen noktalardan biri kolay eğitilebilir olup olmamasıdır. Köpek eğitiminin kaç gün süreceği konusunda net bir cevap verilmesi zordur çünkü köpeklerin eğitilebilirliği ırklarına ve yaşlarına göre değişkenlik gösterir. Yine de daha kolay eğitilebilen ve manipüle edilebilen köpek türleri vardır. Shih Tzu, Maltese, Papillon ve Alman çoban köpekleri eğitimi kolay olan ırklar arasındadır. Bir köpeğin eğitime verdiği yanıtın düşük olması onun yeterince akıllı olmadığı anlamına gelmez. Bazı ırkların yaratılışları bu şekildedir, bu yüzden eğitmek için köpek sahiplenirken ırkların özelliklerine bakılması tavsiye edilir.


Her Köpek Eğitilir Mi?

Köpek eğitim fiyatları ve evde köpek nasıl eğitilir gibi soruların yanı sıra eğer eğitmek üzere köpek sahiplenmek istiyorsanız köpeğinizin ırkına dikkat etmeniz çok önemlidir. Bazı ırklar gerçekten profesyonel anlamda ilgilenilmesi gereken ırklardır. Köpek eğitiminin tecrübe ile doğru orantılı olduğu ve daha zor manipüle edilebilen ırklar bulunur. Kimi köpek ırkları şehir hayatına daha kolay adapte olabilirken kimi ırk daha çok egzersiz yapmak isteyebildiğinden köpek eğitimi konusunda ırk seçimi oldukça önemlidir.


Köpek Gel ve Otur Komutu Nasıl Öğretilir?

Köpek eğitimi konusunda en çok merak edilen konulardan biri “gel” ve “otur” komutlarının nasıl öğretileceğidir. Köpeğe istediğinizi yaptırma konusunda tasma ve kayış gibi ekipmanlar oldukça önemlidir. Köpeği bu ekipmanlara alıştırmak ve bunları kullanırken güzel sözler söyleyip ödüllendirmek köpeğin motivasyonunu artırmak için çok önemlidir. Buna ek olarak köpeğinizde odaklanmayı artırmak için clicker gibi ekipmanlar kullanabilirsiniz. Özellikle yavru köpeklerde ödüllendirme sistemi önemli olsa da köpeğinizin ödüle değil size odaklanmasını sağlamanız gerekir.


Köpek Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilir?

Köpek sahiplenmeden önce insanların en çok endişelendiği konu tuvalet eğitimidir. Köpek tuvalet eğitimi, özellikle yavru köpeklerde tuvalet eğitimi konusunda bazı püf noktalardan bahsedilebilir. Yavru köpekler aynı bir çocuk gibi uzun süre konsantre olmakta zorlanır. Bu yüzden köpek tuvalet eğitiminde öğreti çalışmaları kısa kısa yapılmalı ve sıkça ara verilmelidir. Köpek tuvalet eğitimi konusunda püf noktalardan biri de köpeğinizin yaşadığı ve uyuduğu yer ile tuvaletini yapmasını istediğiniz yeri ayrı tutmanız gerekir çünkü köpekler yaşam alanlarını kirletmek istemezler.

EĞİTİM ÖZETİ

    Köpek Irkları

    Yavru Bakımı

    Tuvalet Eğitimi

    Örnek Kurgular

    Doğru Bilinen Yanlışlar

DERSLER ve BÖLÜMLER

Tarkan Özvardar tarafından hazırlanan eğitimleri alanlar bu eğitimleri de aldı.

Bu eğitimi paylaşın

Website Logo

UYGULAMALAR

App Store
App Store

HEDİYE ET

Abonelik hediye etmek için tıklayın

SOSYAL MEDYA

GEÇERLİ ÖDEME YÖNTEMLERİ

Kredi Kartları
Neo Skola

KATEGORİLER

Sinema

Tarih

Finans

Sağlık

Müzik

Girişimcilik

Gastronomi

Yaşam Kültürü

Satış

Pazarlama

Liderlik

Yetkinlik Gelişimi

Sanat

Bilim

Sürdürülebilirlik

EĞİTMENLER

Alp Ersönmez

Giovanni Guidetti

Ahmet Hazım Topçuoğlu

Muhsin Akgün

Dr. Can Gürbüz

Prof. Dr. Asaf Savaş Akat

Müjde Mısırlı

Enis Arslan

Levon Bağış

Doç. Dr. Defne Eraslan

İrem Göğüş

Cem Bozkuş

Mehmet Açar

Ateş Ataseven

EĞİTİMLER

Agility: İş Hayatında Çeviklik

Amerikan Sinema Tarihi

Anadolu Mutfağının Modern Yorumu

Antik Çağ'dan 19. Yüzyıla Sanat Tarihi

Atatürk’ü Anlamak

Avrupa ve Dünya Sineması Tarihi

Ağız Yapısı ve Lezzet Katmanları

B2B Pazarlama Eğitimi

Baş Ağrısı ve Migren

Başarılı Kariyerin Sırları

Bir Yaşam Şekli Olarak Yoga

Bira Tarihi ve Kültürü

Biyoçeşitliliği Anlamak ve Korumak

Blockchain ve Kripto Paranın Temelleri

HAKKIMIZDA

Destek

Sık Sorulan Sorular

Neo Skola Hakkında

Kurucularımız

Çerez Tercihlerini Yönetin

UYGULAMALAR

App Store
App Store

HEDİYE ET

Abonelik hediye etmek için tıklayın

SOSYAL MEDYA

GEÇERLİ ÖDEME YÖNTEMLERİ

Kredi Kartları