NEOSKOLA

Sıkça Sorulan Sorular

Hoş geldin! Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Kayıt Ol" adımına tıklayarak kullanıcı adını ve şifreni belirleyebilirsin.

Alanında en iyilerden nitelikli eğitimler alabileceğin çevrimiçi bir okuldur. Eğitim içerikleri, önceden hazırlanmış video dersler şeklinde web sitemizde yer alır.

Eğitimlerimiz Şarap ile Tanışma’dan, Temel Fotoğrafçılık’a, Çocuk Gelişimi’nden Satış ve Pazarlama’ya farklı uzmanlıklarda olup, güncel ilgi alanlarına yöneliktir. Sizlerden gelen talepler ve değişen dünyanın getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda yeni eğitimler eklemeye devam ederiz.

‘Hemen Satın Al’ adımını takip ederek seçtiğin eğitimi izlemeye başlayabilirsin.

Eğitim videoları canlı yayın değildir, dilediğin zaman erişebilirsin.

Eğitimleri tamamlamakta herhangi bir süre sınırlaması yok. Dilediğin zaman, dilediğin kadarını izleyebilirsin.

Ders içeriklerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsin. Videolara erişim hakkın dersi tamamladıktan sonra da devam eder.

Eğitim sonunda yer alan Sertifika Testi’ni geçtikten sonra üzerinde eğitmenin imzası yer alan sertifikanı almaya hak kazanırsın. Sertifikalarımız dijitaldir, adrese gönderim yapılamaz. Dilersen sertifikanın çıktısını alarak matbu kopyasını kullanabilirsin.

Eğitim ücretini bir kez vererek eğitimin tamamını satın almış olursun.

İlk eğitimine özel olarak hesabına tanımladığımız %20 indirimden yararlanabilirsin. Ayrıca özel günlerdeki indirim fırsatlarından haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsin.

Eğitimler tek tek ücretlendirilir. Kurumsal satın almalar için web sitemizde yer alan ‘Kurumsal’ adımına tıklayabilirsin.

İnternet sağlayıcılarda yaşanan yoğunluk nedeniyle eğitim videolarında zaman zaman yükleme hataları oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda sayfayı yenileyebilirsin.

Eğitimlere ait ekstra içerikler hazır olduğunda mail adresinize gönderilir.

Canlı soru&cevap etkinliğimizin tarihleri, eğitmenlerimizin programına göre belirlenir, duyurusu eğitimi alanlara özel mail gönderimi ve sosyal medya paylaşımı şeklinde önceden yapılır.

İLETİŞİM

İletişim bilgilerinizi paylaşın, size hemen dönüş yapalım.

Bir konu seçin

Online Üyelik Sözleşmesi|KVKK Gizlilik Sözleşmesi| Mesafeli Satış Sözleşmesi

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Neo Skola Eğitim ve Danışmalık A.Ş.

İlk eğitimine özel %20 burs!

(Yalnızca tek bir eğitim için geçerlidir)