NEOSKOLA

İLETİŞİM

İletişim bilgilerinizi paylaşın, size hemen dönüş yapalım.

Bir konu seçin

Sıkça Sorulan Sorular

Hoş geldin! Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Kayıt Ol" adımına tıklayarak kullanıcı adını ve şifreni belirleyebilirsin.

‘Hemen Satın Al’ adımını takip ederek seçtiğin eğitimi satın alabilir, dilediğin zaman izlemeye başlayabilirsin.

Ders içeriklerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsin. Videolara erişim hakkın dersi tamamladıktan sonra da devam eder.

Eğitim sonunda yer alan Sertifika Testi’ni geçtikten sonra üzerinde eğitmenin imzası yer alan sertifikanı almaya hak kazanırsın. Sertifikalarımız dijitaldir, adrese gönderim yapılamaz. Dilersen sertifikanın çıktısını alarak matbu kopyasını kullanabilirsin.

İnternet sağlayıcılarda yaşanan yoğunluk nedeniyle eğitim videolarında zaman zaman yükleme hataları oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda sayfayı yenileyebilirsin.

Eğitimlere ait ekstra içerikler hazır olduğunda mail adresinize gönderilir.

Canlı soru&cevap etkinliğimizin tarihleri, eğitmenlerimizin programına göre belirlenir, duyurusu eğitimi alanlara özel mail gönderimi ve sosyal medya paylaşımı şeklinde önceden yapılır.

Eğitimlerin ilk bölümlerini, içerik hakkında fikir sahibi olabilmek adına eğitim sayfasından ücretsiz bir şekilde izleyebilirsin.

Hesabındaki eğitimin sayfasındaki ‘Eğitime Git’ adımını izleyerek ‘Canlı Yayın’ seçeneğinden eğitimin önceki canlı yayın kayıtlarına ulaşabilir, dilediğin zaman izleyebilirsin.

Yıllık aboneliğe Neo Skola'daki tüm eğitimler dahildir. Ayrıca 12 ay boyunca eklenen tüm yeni eğitimleri de hesabına ekleyebilirsin.

Taksitli yıllık abonelik satın alımlarında Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage kartlarını kullanabilirsin.

Taksitli yıllık abonelik satın alımlarında abonelik ücretinin tamamı karta yansır ancak taksitler aylık 32.90 TL’lik taksitler halinde çekilir ve ödeme 12 ay boyunca devam eder.

İade taleplerini https://www.neoskola.com/hesabim/odeme-gecmisi adresinden oluşturabilir, iade işlemine dair detayları bu sayfadan takip edebilirsin.

İade talebini tekil eğitim satın alımlarında, eğitimin izlenmemiş olması şartıyla satın alma tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde oluşturabilirsin. Apple ve Google Play üzerinden gerçekleştirilen satın alımlarda iade talebi oluşturmak için, satın alma işlemini gerçekleştirdiğin platformlar ile iletişime geçebilirsin.

İade talebini yıllık abonelik satın alımlarında, eğitimlerin izlenmemiş olması şartıyla satın alma tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde oluşturabilirsin. Apple ve Google Play üzerinden gerçekleştirilen satın alımlarda iade talebi oluşturmak için, satın alma işlemini gerçekleştirdiğin platformlar ile iletişime geçebilirsin.

Online Üyelik Sözleşmesi|KVKK Gizlilik Sözleşmesi| Mesafeli Satış Sözleşmesi

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Neo Skola Eğitim ve Danışmalık A.Ş.

HOŞ GELDİN İNDİRİMİ

İlk eğitiminize özel %15 indirim kodunuzu almak için e-posta adresinizi paylaşın.