NEOSKOLA

Bağışıklık sistemini Yoga ile güçlendirecek hareketleri biliyor musun?

Ev içlerinde vakit geçirdiğimiz bugünlerde daha fazla hareket etmenin yollarını öğrenmek ister misin?

Sonbahar mevsimi öncesi bağışıklık sistemini güçlendirecek bedensel ve zihinsel alışkanlıklar edinmenin yollarını, profesyonel Yoga eğitmeni Müjde Mısırlı anlatıyor.


Yoga’ya dair temel bilgiler Müjde Mısırlı ile Temel Yoga Eğitimi’nde
Duygular, düşünceleri yaratır. Kişi, duygularını gözlemleyerek düşüncelerini, düşüncelerini anlayarak davranışlarını, davranışlarını fark ederek hayatını değiştirebilir.

Müjde Mısırlı, İzmirli bir ailenin üçüncü çocuğu olarak 1977 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Beş yaşında başladığı bale eğitimine okul hayatı boyunca devam etti. Aynı yıllarda yüzme ve Caz Dans ile de yakından ilgilendi. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde okudu. 2000 yılında San Francisco UC Berkeley University’de Pazarlama Eğitimi aldı. 2002’de New York'ta başladığı Yoga Eğitimi’ni yıllar boyunca yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle destekledi. Yoga’nın yanı sıra Taiji ve Kick Box’la da uğraşan Mısırlı, Londra'da NLP eğitmenliği, İstanbul'da Pilates Eğitmenliği, Nefes Teknikleri Terapisi, Reiki Uzmanlığı, Kozmik Enerji, Theta Healing, Hipnoz, Çocuk Yogası, Hamile Yogası, Asthanga Yoga gibi eğitimlerle kendisini geliştirdi. Hindistan ve Bali'de Yoga ve Tantra üzerine eğitimlere katılan Müjde Mısırlı son senelerde Şamanizm ve Sufizm üzerine eğitimler almakta. 2012’de Hillside City Spor Kulübü'nde yoga eğitmenliğine başlayan Mısırlı, halen aynı kurumda eğitmenlik yapmaya ve yeni öğrenciler yetiştirmeye devam ediyor. Sports TV’de yayınlanan Yoga programının yanı sıra 'Müjde Mısırlı ile Yoga' adli bir DVD’si ve kendi tasarımlarını hayata geçirdiği JIJJII adlı bir spor giyim markası var.

Online Üyelik Sözleşmesi|KVKK Gizlilik Sözleşmesi| Mesafeli Satış Sözleşmesi

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Neo Skola Eğitim ve Danışmalık A.Ş.

Yeni eğitimler ve indirimlerden haberdar olmak ister misiniz?

Gönder